יום שבת, 13 ביוני 2020

טיפול טבעי בסוכרת קובי עזרא

סוכרת מסוג 2 או סוכרת מבוגרים בלשון העם, בעלת מרכיב גנטי חזק יותר, תזונה ואורח חיים משפיעים על הסיכוי שהמחלה תתרחש בגיל צעיר יותר-40 או מבוגר יותר 60 ומעלה או אולי לעולם לא?!. הסיכון לסוג להופעת סוכרת מסוג 2 וסוכרת הריונית יכול להיות ירידה ע"י בשמירה על משקל תקין – כלומר השמנה יתרה ותזונה לא בריאה. 

אנשים באסיה ובאפריקה שעוקבים אחר דיאטות מסורתיות דלות בשומן מן רווי שמקורו בעולם החי ועשיר בפחמימות מורכבות סובלים  משכיחות נמוכה בהרבה של סוכרת מאשר אלו שדיאטה שלהם הינה מערבית (מזון מהיר וכו').


יש לציין, שגם לאנשים הניזונים מתפריט צמחוני הם בעלי שכיחות נמוכה יותר של מחלת הסוכרת מאשר אוכלי בשר.
תוצאות אלו הן כנראה תוצאה של מספר גורמים. צריכה של שומן רווי קשור לסוכר גבוה בדם (היפרגליקמיה), פעילות חלשה של ההורמון אינסולין, כמו בסוכרת הריונית, ובסוכרת מסוג 2 (סוכרת מבוגרים).


לעומת זאת, צריכה גבוה יותר של סיבים תזונתיים, בעיקר בצורה של פירות וירקות, גורם לרמות סוכר בדם לאחר הארוחות. בנוסף, דיאטה עשירה בסיבים מכילה לעתים קרובות יסודות קורט – מינרלים החשובים בוויסות רמת הסוכר בדם ומניעת היפר והיפוגליקמיה, לרבות המינרל מגנזיוםויטמין E.


התכנית למניעת סוכרת (Diabetes Prevention Program), הוכיחה כי שינויים תזונתיים שנועדו להפחית במשקל הגוף (דיאטת הרזיה), בשילוב פעילות גופנית אישית וקבועה, יכולים להפחית באופן משמעותי את הסיכון ללקות בסוכרת מסוג 2. ובאופן ספציפי, הסיכון הופחת בכ- 60 אחוזים בקירוב בקבוצה שהדיאטה ופעילות גופנית המותאמים באופן אישי, בהשוואה לירידה של כ- 30 אחוזים לטיפול התרופתי.


אנשים בגיל 60 ומעלה, הסיכון הופחת ביותר מ- 70 אחוזים עם דיאטה המותאמת באופן אישי ופעילות גופנית בקורלציה, בעוד שהטיפול תרופתי לא היה יעיל לאנשים מעל גיל 45 שנים.


קובי עזרא (Ph.D) מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן אישי. מטפל בסוכרת, בדיאטה והשמנה, כולסטרול ושומנים בדם ועוד. לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140 כתב את הספרים: 1. אבן הפינה בתחום פיתוח גוף. 2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי. 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאול!


טיפול טבעי בסוכרת

סרטון של טיפול טבעי בסוכרת
https://www.youtube.com/watch?v=_LA77DeCl28
17 ביוני 2016 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל Diet2All
טיפול טבעי בסוכרת בשיטת Diet2All שפיתח קובי עזרא. http://diet2all.net להלן מטופלים מספרים אודות הליך הטיפול והאיזון של מחלת הסוכרת שלהם, כל זאת ...

טיפול טבעי בסוכרת בתוכנית דיאטה ותזונה אישית

סרטון של טיפול טבעי בסוכרת
1 בפבר׳ 2016 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל Diet2All
טיפול טבעי בסוכרת בתוכנית דיאטה ותזונה אישית, להלן מטופלים של קובי עזרא מספרים כיצד טופלו ואיזנו את רמות הסוכר בדמם, זאת ע"י תוכניות תזונה אשר ...

סוכרת טיפולים טבעיים

סרטון של טיפול טבעי בסוכרת
6 בספט׳ 2017 - הועלה על-ידי דיאטה הרזיה וירידה במשקל Diet2All
סוכרת טיפולים טבעיים עם דר' קובי עזרא Ph.D, מה מומלץ לאכול לחולה סוכרתי? http://diet2all.net ומה לא מומלץ לאכול בקרב סוכרתיים? מלבד העלויות הכספיות ...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה